Polska Społeczność w Leicester

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » DAM PRACĘ !
  •  » Avon - Zostan konsultantka w UK lub IRL Północcnej FREE START PACK

#1 2014-05-11 06:15:16

ewelinaks

Dojrzały

Zarejestrowany: 2013-08-17
Posty: 18
Punktów :   

Avon - Zostan konsultantka w UK lub IRL Północcnej FREE START PACK

ZOSTAŃ KONSULTANTKA AVON w UK !!!
Mam na imię Ewelina i poszukuję nowych konsultantek firmy Avon w UK.
Jako konsultantka i Lider Sprzedaży Avon zajmuję się budowaniem mojej polskiej grupy reprezentantek w Wielkiej Brytanii, dlatego jeśli obawiasz się o j. angielski w mojej grupie brak jego znajomości nie będzie najmniejszym problemem. Nie wymagam żadnego doświadczenia więc bez obaw możesz zacząć od zaraz wystarczy, że skontaktujesz się zemną a pomogę Ci wejść do Świata Avon, wyposażę Cię w darmowy Start Pack, całkowicie bezpłatne przeszkolenie i kompleksowe wsparcie w każdej sytuacji.
Dołączenie do grona konsultantek nie wiąże się z żadnym ryzykiem, działasz na podstawie niezobowiązującej umowy, więc w każdej chwili możesz zrezygnować , bez jakichkolwiek konsekwencji czy kosztów.
Praca konsultantki Avon jest jak najbardziej świetnym sposobem do podreperowania domowego budżetu absolutnie dla każdego, kto ma choć troszkę wolnego czasu do zagospodarowania.
Jest to super oferta dla kobiet w ciąży i dziewczyn, które opiekują się w domu swoimi dziećmi.
Warunki pracy są bardzo łatwe;

nie ma żadnego obowiązku składania każdego zamówienia,
nie ma żadnego minimum czy limitu zamówień,
darmowa dostawa pod drzwi twojego domu
ze sprzedaży produktów Avon możesz zarobić od 20% do 25% a dodatkowo jako konsultantka masz możliwość zakupienia kosmetyków nawet do 85% taniej oraz dostęp do nowości na 2 kampanie zanim ukażą się one w katalogu dla klienta,
firma Avon daje nam 100% GWARANCJI na każdy produkt co oznacza, że niema bata abyś była stratna finansowo, gdyż zawsze możesz zwrócić np. niechciany produkt do Avonu, zupełnie za darmo!!!
Avon jako jedyna firma wysyła swoim konsultantom zamówienia bez jakiejkolwiek przedpłaty a co lepsze daje nam 10 dni na zebranie pieniążków za towar i uregulowanie rachunku od momentu otrzymania paczki.
Także dziewczyny POLECAM BARDZO GORĄCO tą firmę, naprawdę warto spróbować nic nie tracisz a możesz zyskać uwierz mi WIELE
Jeżeli jesteś osobą ambitną, możesz spróbować swoich sił jako Sales Leader a ten rodzaj pracy polega na budowaniu i wspieraniu swojej grupy reprezentantów, za co Avon będzie Cię bardzo dobrze wynagradzał.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a kupnem lub sprzedażą wysokiej jakości kosmetyków Avon, skontaktuj się ze mną a odpowiem na wszystkie twoje pytania

SL Ewelina Książek 07715234326,
eksiazek@hotmail.com, gg 1664230
Zapraszam również do odwiedzenia mojego fan-page na facebook-u https://www.facebook.com/AvonZostanKonsultantkauk oraz bloga

http://ukkonsultantka.blogspot.co.uk/p/ … antki.html

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY !!!

Offline

 
  • Index
  •  » DAM PRACĘ !
  •  » Avon - Zostan konsultantka w UK lub IRL Północcnej FREE START PACK

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Cambodia Hotels Namibia Valle de Guadalupe