Polska Społeczność w Leicester


#1 2013-04-21 19:09:09

 dario.vesta

Dojrzały

Skąd: Leicester
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 11
Punktów :   

Smak - to jeden z naszych zmysłów :)

Jestem z tych ludzi którzy raczej są praktyczni i nie lubią zbędnych rzeczy. Mogę nawet z całą smiałością powiedzieć że gdybym nie musiał jeść to nie traciłbym na to czasu . Ale jak wszystko na tym świecie sie starzeje i zmienia i ja też. Nigdy nie byłem osobą która bała się doznań kulinarnych to znaczy próbowałem wszystkiego bez wyjątku. Ale jak to facet rzadko zaglądałem do kuchni bo zawsze ktoś robił to za mnie. Jednak czasy się zmieniają i wyszło tak że już dość długo jestem sam. Umiem gotować, zawsze umiałem i bawi mnie jak ludzie mówią ze nawet wodę można przypalić. Więc po prostu teraz jak mam czas to gotuję sam. Lubię gotować, kiedyś nie lubiłem zmywać ale jak już pisałem wszystko i cały czas się zmienia. Zawsze byłem ciekawy tego co dzieje się wokół mnie. Nawet jak ktoś gotuje to zawsze mnie odganiają od garów bo ja muszę spróbować . I oczywiście palnąć komentarz typu czegoś tu brakuje ( pozdrowienia tutaj dla mojej szwagierki Gochy za to że zawsze to znosi). Teraz niestety gotuję sam albo lepiej mówiąc polubiłem bardzo gotowanie. Odkrywam nowe przyprawy których wcześniej nie próbowałem. Których nikt dla mnie nie używał. I powiem szczerze że każdy powinien eksperymentować w kuchni oczywiście z odrobiną zdrowego rozsądku. Dlaczego tak mówię, a No dlatego że ja naprzyklad lubię rosół, taki zwykły polski rosół na kurczaku, bo teraz sie nie używa kór . Więc moja ex wiedząc że lubię rosołek gotowała mi go kiedy tylko chciałem. Ale lubię też marcheweczkę z rosołku więc któregoś razu moja wspaniała EX dziewczyna po prostu dała tyle marchewki że z rosołu wyszła marchewkowa . Oczywiście nie znadłem ani tależa tej zupy. Ale była jazda jak sobię przypomnę jej minę. Więc namawiam wszystkich aby dbali o swój zmysł smaku I experymentowali zawsze kiedy to możliwe. To jeden ze zmysłów i trzeba dbać o niego jak o oczy czy o słuch.

Miłych doświadczeń w kuchni

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
leicester.pun.pl