Polska Społeczność w Leicester

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-10-20 18:41:48

AnnaW

Świeżak

Zarejestrowany: 2011-12-12
Posty: 5
Punktów :   

dodatkowy zarobek -warto spróbować

Poszukuję osób, które chciałyby rozpocząć przygodę z Avon. Praca konsultantki Avon polega głównie na zbieraniu zamówień, a tym samym wypracowaniu sobie jak największego zarobku. To właśnie od kwoty zamówienia zależy ile zarobimy. Tak więc kwota Ł80 kwalifikuje nas na zarobek 20% , a kwota Ł150 i więcej daje nam 25%. Dostawa do domu ZA DARMO!!! Wpisowe po Ł7,50 w dwóch pierwszych kampaniach!
Jako konsultantka mamy możliwość z korzystania książeczki dla konsultantki, w której znajdziemy produkty demo, nowości dwie kampanie do przodu i inne rzeczy nawet do 90% tańsze! Wiele osób ma wątpliwości czy sobie poradzi. Wiem, że sobie większość radzi i to super!!! Trzeba spróbować, wtedy się przekonamy!! Zawsze możesz liczyć na moją pomoc, w miarę możliwości pomogę!!! jak zrobić rejestrację, zalogować się, zrobić pierwsze(2,3 cy 5)zamówienie, zrobić zwrot, wymianę, w razie konieczności, czy też podyskutować

Na początek dostajesz ode mnie ZA DARMO: *katalogi na dwie pierwsze kampanie (40katalogów)
                                                                 *starter pack :paczka z gazetkami, informacjami, notesem na adresy itp
                                                                 *smart start(ulotka informacyjna): jest to system nagradzania Ciebie za wysokość zamówienia, w którym wszystkie rzeczy dostajesz za darmo, warto się postarać złożyć zamówienia w pierwszych 6 kampaniach na kwotę Ł150 i więcej, bo można dostać super rzeczy!
                                                                 *ode mnie dostajesz : próbki perfum czy kremów, fluidów
                                                                 *ode mnie dostaniesz również kosmetyk GRATIS

Po więcej informacji proszę pisać lub dzwonić
Ania Wnuk 07906810556 lub
e-mail: annawnuk7@gmail.com

Jeśli jesteś pewna ,że chcesz zostać Konsultantką/Sales Leaderem , budować własną grupę i zarabiać na sprzedaży kosmetyków,
wypełnij aplikację na konsultantkę Avon na www.anna-representative.co.uk , skontaktuję się z Tobą i umówimy się na spotkanie.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do współpracy Ania

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Noclegi Wenezuela