Polska Społeczność w Leicester


#1 2013-10-01 18:39:35

AnnaW

Świeżak

Zarejestrowany: 2011-12-12
Posty: 5
Punktów :   

Super paczka produktów Avon dla nowych konsultantek!

Witam! Jestem Ania, swoją przygodę w Avonie zaczęłam w Polsce jako konsultantka, a tutaj jako konsultantka i Sales Leader Avon.
Poszukuję nowych konsultantek i leaderów do mojej polskiej grupy Avon w UK.
Zapisując się teraz masz szansę na super pakę produktów Avon wartości Ł145 tylko za Ł25. Warunkiem zamówienia tej paczki jest złożenie dwóch pierwszych zamówień powyżej Ł80.
Konsultantką/konsultantem może zostać każdy kto skończy 18lat. Jako konsultantka/konsultant Avon możesz zamawiać z gazetki First Look produkty o zawrotnie niskich cenach, wiesz jakie są nowości o dwie kampanie do przodu i możesz je zamówić wcześniej, aby wypróbować i pokazać swoim znajomym czy klientom!
W Avon to Ty decydujesz o swoim czasie pracy , a także o swoich zarobkach! Zarabiamy od kwoty Ł80 -20%, a kwota Ł150 i więcej daje nam  aż 25% zarobku!!! Dostawa powyżej Ł9.99 jest zawsze ZA DARMO!!!
W każdej chwili możesz zrezygnować jeśli uznasz ,że to nie jest zajęcie dla Ciebie.Myślę, jednak ,że się tak nie stanie.
Jeśli interesuje Cię rozpoczęcie współpracy złóż aplikację na konsultantkę/a Avon już dziś!
www.anna-representative.co.uk
Jeśli chcesz być leaderem jak ja skontaktuj się ze mną.

Pozdrawiam serdecznie i zainteresowane osoby zapraszam do współpracy.
Oferta ograniczona czasowo, nie czekaj rozpocznij współpracę już dziś
Ania 07906810556
e-mail: annawnuk7@gmail.com

Ostatnio edytowany przez AnnaW (2013-10-01 18:40:53)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa Germany Hotele Chattanooga Lodging Sierra Leone