Polska Społeczność w Leicester


  • Index
  •  » DAM PRACĘ !
  •  » Zostań LIDEREM Avon- zacznij budować swoją grupę konsultantek-zarabiaj

#1 2013-08-26 11:46:27

ewelinaks

Dojrzały

Zarejestrowany: 2013-08-17
Posty: 18
Punktów :   

Zostań LIDEREM Avon- zacznij budować swoją grupę konsultantek-zarabiaj

Praca Lidera Avonu- polega na budowaniu, wspieraniu i szkoleniu grupy reprezentantów.
Twoimi obowiazkami bedą:
-podpisywanie uwowy z konsultantkami/Liderami
-szkolenie i wspieranie członków grupy do momentu aż staną się one samodzielne :-)
W tym biznesie jesteś sama dla siebie szefem co oznacza, że to ty decydujesz z kim chcesz pracowac, sama ustalasz sobie godziny pracy odpowiadające do twojego rytmu dnia :-)
Dla mnie jako mamy wychowującej w domu dziecko okazało się to rewelacyjnym rozwiązaniem... Dlatego polecam GORĄCO każdej mamie szukającej dodatkowego zajęcia i  spełnienia się i NIE TYLKO..
Jako Lider zarabiasz na sprzedaży wysokiej jakości produktów firmy AVON.. Tak ! To oznacza że jesteś Konsultantką i Liderem jednocześnie
Z tytułu Lidera Sprzedaży zarabiasz na prowizji z obrotów wypracowanych przez twoją grupę reprezentantów.
Masz wiele możliwości awansów i rozwoju osobistego. Szczebel po szczeblu pniesz się na szczyt swojej kariery a pomoże Ci w tym Twój Sales Leader czyli ja ;-) oraz Manager i firma Avon poprzez (DARMOWE) profesjonalne szkolenia oraz nieustanne kompleksowe wsparcie.
Za efektywność twojej pracy zostajesz nagradzana z tytułu Programu Bonusowego przeznaczonego specjalnie dla Liderów Sprzedaży.
  Podsumowywując korzyści jakie będziesz czerpać jako Lider Sprzedaży to:
- 20% - 25% zarobku  ze sprzedaży osobistej
-darmowa dostawa produktów pod same drzwi twojego domu
- dostęp do gazetki FIRST LOOK stworzonej z myślą o konsultantkach i Liderach. Znajdziesz tam mnustwo innformacji, wskazuwek jak rozwijać swój biznes,  nowości oraz dział wyprzedaży z rabatem nawet do 80%
-zawsze darmowy zwrot produktów! 100 % GWARANCJI
-zarabiasz równie na prowizji z obrotów twojej grupy
-otrzymujesz Bonusy w formie pieniężnej za awanse, rozwój i efektywność twojej struktury
- system pracy oparty na MLM czyli Marketingu sieciowym, który daje Ci możliwość osiągnięcia niezależności finansowej,
-Jesteś swoim szefem nie musisz wykonywać poleceń przełożonego, pracujesz w stylu jaki jest wygodny dla ciebie
-poznajesz nowych ludzi, partnerów biznesowych i przyjaciół
- dajesz możliwość realizacji marzeń innym
Aby zasięgnąć więcej informacji możesz do mnie dzwonić 07715234326 pisac eksiazek@hotmail.com bądź znaleść mojego fanpage na facebook-u https://www.facebook.com/AvonZostanKonsultantkauk
Albo odwiedzić mojego bloga http://ukkonsultantka.blogspot.co.uk/p/ … niowy.html
DLA KAŻDEJ NOWEJ KONSULTANTKI-Lidera KOSMETYK GRATIS !!!!

Offline

 
  • Index
  •  » DAM PRACĘ !
  •  » Zostań LIDEREM Avon- zacznij budować swoją grupę konsultantek-zarabiaj

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
La casa di A & G studio kopiowania kaset mokotów