Polska Społeczność w Leicester


#1 2013-04-17 07:53:19

 dario.vesta

Dojrzały

Skąd: Leicester
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 11
Punktów :   

Potrzebuję dobrej rady płci pięknej...

Witam wszystkie panie które to przeczytają. :)

Nie dawno poznałem bardzo fajną kobietę, byliśmy na dwóch całkiem miłych randkach i umówiliśmy się na trzecią. Powiedzmy że ta trzecia randka miała być bardziej wiążąca nasz związek i nie chodzi mi o sex. Mieliśmy spędzić ze sobą sobotę i niedzielę bez przerwy :).
Do niczego jej nie namawiałem po prostu wyszła propozycja i ona na nią przystała. Byliśmy umówieni po jej pracy w sobotę. Oczywiście kontaktowaliśmy się przez cały dzień do godziny 16:00 mniej więcej. Później jej telefon zamilkł. Wiem że ma odpowiedzialną pracę (przynajmniej ona tak twierdzi) więc kulturalnie wysłałem do godziny 20 kilka sms i nie dostałem żadnej odpowiedzi. Jestem człowiekiem dość inteligentnym i postanowiłem sprawdzić całą sytuację. Więc nie zastanawiając się długo wysłałem jej sms że byłem pod jej domem i widziałem ją w oknie. Wiem może troszeczkę przesadziłem i potem rozpętało się piekło :))) Oczywiście tłumaczyła mi że jest na wyjeździe, potem że była na zebraniu a później że nie będzie ze mną rozmawiać bo umówiła się z koleżanką. Dla mnie też miarka się przebrała i powiedziałem parę rzeczy których normalnie bym nie powiedział. Oczywiście od samego początku mówiłem że jeśli nie chce porywać się jeszcze na takie spotkania wystarczy że mi powie i spotkamy się kiedy indziej. Najgorsze jest to że ona chyba rzeczywiście była w domu i to rozzłościło ją najbardziej. Ja bardzo nie lubię kłamstwa, jestem z tych nie wielu co nie kłamią i ona też została o tym poinformowana. Moim zdaniem mogła zadzwonić powiedzieć cokolwiek i przełożyć spotkanie na inny termin i wszystko byłoby ok ale tak się nie stało. Przyznam że troszeczkę mi zależało na niej no ale wolę rozczarować się na początku niż później.

Pytanie

1) Zdaje sobie sprawę że może troszeczkę przesadziłem ale chciałem żeby przypomniała sobie że czekam (przesadziłem czy nie)
2) Mam wyrzuty sumienia na to co powiedziałem w złości i przeprosiłem chociaż nie dostałem od niej żadnej odpowiedzi (powinienem pojechać i ją przeprosić osobiście czy zostawić to tak jak jest)
3) Mi zależało i pokazałem to ze swojej strony (czy jej zależało jak myślicie) bo twierdziła że bardzo ale ja jakoś tego nie widziałem


Jeśli nie przysporzy wam problemów wolałbym odp SMS na tel. 07445395588 Po prostu nie mam czasu na spędzanie dni przed kompem

P.S. Nie mam zamiaru do nikogo dzwonić ani pisać jeśli nie ma na to ochoty to dla osób które wyślą mi odpowiedź sms :)))

Miłego dnia i z góry dziękuję za odpowiedzi :)))

Offline

 

#2 2013-06-05 23:20:09

gardarikus

Świeżak

Zarejestrowany: 2013-03-15
Posty: 3
Punktów :   

Re: Potrzebuję dobrej rady płci pięknej...

wystajesz pod oknem laski a potem podajesz numer na forum zeby ludzie ci napisali odp? dziwne to jakiesmieszkania wrocław

Ostatnio edytowany przez gardarikus (2013-06-15 22:10:48)

Offline

 

#3 2013-06-06 04:43:30

 dario.vesta

Dojrzały

Skąd: Leicester
Zarejestrowany: 2013-04-15
Posty: 11
Punktów :   

Re: Potrzebuję dobrej rady płci pięknej...

Nie każdy ma czas żeby spędzać całe dnie przy kompie i niczego nie wystaje pod oknem hehehe, nie mam takiego zwyczaju ani potrzeby. Miłego dnia. Życie trzeba przeżyć tak żeby było co wspominać na starość ;-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ProdĂĄvĂĄme a distribuujeme ĹželezobetonovĂŠ Ĺžumpy przegrywanie kaset vhs warszawa