Polska Społeczność w Leicester


#1 2013-01-20 18:33:33

kathas67

Zasiedziały Lesterowicz

Zarejestrowany: 2012-12-13
Posty: 40
Punktów :   

OPIEKUNKA

Jestem dostępna w tygodniu, co do weekendów możemy się dogadać.  Jeśli potrzebujesz opieki dla swojego SKARBA to proszę podaj swój nr tel.lub po prostu napisz tutaj, a ja na pewno się do Ciebie odezwę. We wszystkim możemy się dogadać. Mam referencje do wglądu jeśli sobie tylko życzysz. Najbardziej pasuje mi zajmowanie dzieckiem u mnie w domu, ponieważ nie jestem zmotoryzowana. Kocham dzieci, zajmowałam się nimi sporo czasu-pracowałam w Polsce z osobami starszymi i dziećmi. Mieszkam w pobliżu Fosse Road North i Woodgate -zapraszam

Dom czysty bez alkoholu i papierosów.
Dzieci już mam duże: syn 18 lat, córka 15ście. Może dlatego, że moje dziec są już duże to Twoim mam czas zająć się należycie i całą uwagę na nim skupić. Razem się pobawić, porysować, poczytać .
W grudniu skończyłam pilnować ostatnie dziecko-rodzice przenieśli je na całe dnie do przedszkola żeby poduczyło się angielskiego. Zajmowałam się tym dzieckiem prawie przez 2 lata. Miałam po opieką jeszcze kilkoro dzieci (nawet takie maluszki w wieku do 1 roczku) dorywczo w tym samym czasie.
Masz pytanie, nie wahaj się zapytać, odpowiem na każde


mój e-mail   katarzyna6705@o2.pl


AKTUALNE - poinformuję jak coś się zmieni

Ostatnio edytowany przez kathas67 (2013-03-07 22:25:49)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Majoitus Monte Petrosu Hotels Guam