Polska Społeczność w Leicester


#1 2012-08-25 21:56:48

 Lukaszek25

Świeżak

Skąd: Leicester
Zarejestrowany: 2012-08-25
Posty: 4
Punktów :   

Pozyczka

Witam wszystkich.
Mam na imie Lukasz i pracuje na full-time w Leicester.
Potrzebuje pozyczyc 600-700 funtów na okres 1 miesiáca,oddajac duzo wiecej.
Poprostu spotkala mnie straszna tragedia rodzinna,ale nie zamierzam sie zalic.
Nie piszcie prosze xzebym bral pozyczke w banku (jestem tu za krotko nie dadza mi) o zadnych Money Shopach czy innych wynalazkach nie mowie,bo wole dac komus zarobic,poprostu Money shop takiej kwoty by nie przyznal jedynie 100f.
W zamian moge zostawic wszystkie dokumenty w zastaw.
Jesli ktos jest zainteresowany po wiecej informacji zapraszam na maila albo PW.
pozdrawiam

Offline

 

#2 2012-08-25 22:54:07

 Ewela

Lesterowicz

Skąd: Leicester
Zarejestrowany: 2012-08-14
Posty: 29
Punktów :   

Re: Pozyczka

Jak to w ogóle brzmi. "Jestem krótko, mam full time, nie dostane kredytu, wole dac innym zarobić"
Dokumenty można podrobić, sfałszować. A w obliczu tragedii bys nie wybrzydzał czy to bank czy osoba prywatna. Pozdrawiam

Offline

 

#3 2012-08-25 23:42:37

 Lukaszek25

Świeżak

Skąd: Leicester
Zarejestrowany: 2012-08-25
Posty: 4
Punktów :   

Re: Pozyczka

Wlasnie Takich Madrych Glow Potrzebuje;).
Jestem W Anglii 5 Miesiecy,caly Czas Pracuje,(full Time)zarobione Pieniadze Przesylalem Na Sdplate Starych Zobowiazan Wobec Polskich Bankow.
W Zadnym Banku Kredytu Jeszcze Nie Dostane.minimum Rok W Lloysie,mam Szara Karte,dopiero Po Roku Otworza Mi Normalne Pelne Konto.
Co Do Wybrzydzania.postaw Sie W Moim Miejscu.wolalalbys Lazic Za 100f Z Mo9ney Shopu Czy Zwrocic Sie O Pomoc Do Kogos Tutaj,nawet Dajac Mu Zarobic,wzamian Za Zaufanie.a Jak Masz Mozliwosc To Pomoz Mi Podrobic Czy Sfalszowac,sooory Ale Ja Tu W Leicester Jestem Zupelnie Sam,nie Mam Takich Znajomosci Jak Ty;/.
Pozdrawiam Normalnych.

Offline

 

#4 2012-08-25 23:48:20

 Lukaszek25

Świeżak

Skąd: Leicester
Zarejestrowany: 2012-08-25
Posty: 4
Punktów :   

Re: Pozyczka

P.s Za Sfalszowanie I Za Podrobienie Sie Nic Nie Placi? Bo Mnie Sie Wydaje Ze To Sa Bardzo Duze Sumy Oscylujace W Granicach Sumy O Ktora Prosze.

Offline

 

#5 2012-08-26 10:32:10

 Ewela

Lesterowicz

Skąd: Leicester
Zarejestrowany: 2012-08-14
Posty: 29
Punktów :   

Re: Pozyczka

Po co mam Ci pomagać coś podrabiać? Nie bawię się w fałszowanie dokumentów i nie chcę mieć z tym nic wspólnego. Nie musisz się oburzać od razu, wyraziłam tylko swoje zdanie Jeśli mówisz prawdę to szczerze Ci współczuję i życzę powodzenia w pożyczeniu pieniędzy na "słowo".

Offline

 

#6 2012-09-09 18:54:01

1normalna

Świeżak

Zarejestrowany: 2012-09-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Pozyczka

Ewela, nie życzę Ci żebyś znalazła się w takiej sytuacji, a z drugiej strony gdybyś była w podobnej sytuacji to może zrozumiałabyś kogoś takiego jak ON. Widać,że nie masz sumienia i potrafisz człowiekowi w potrzebie wbijać nóż w serce-gratuluję!!! Godne pożałowania podejście do powagi sytuacji. Lukaszek25 znam ten ból ale źle, że tu napisałeś o swojej tragedii, bo tu na forum to normalnych ludzi brak, a jeśli są to się nie odzywają. Głos zabierają ludzie, którym brak godności. Osobiście uważam, że lepiej się nie odezwać niż się poniżyć i ośmieszyć. Trzeba UMIEĆ zwrócić uwagę w każdej sytuacji. Jest takie przysłowie: "mowa jest srebrem, a milczenie złotem". Nie chcesz lub nie umiesz komuś pomóc to go nie obrażaj, bo człowiek w potrzebie szuka każdego rozwiązania i nie jest głupi tylko w potrzebie - pozdrawiam (musiałam się odezwać, nie umiem przechodzić obojętnie jak widzę taką sytuacje)

Offline

 

#7 2012-09-09 20:45:05

 Lukaszek25

Świeżak

Skąd: Leicester
Zarejestrowany: 2012-08-25
Posty: 4
Punktów :   

Re: Pozyczka

Dziekuje za zrozumienie.Naprawde gdybym wiedzial ze tak ktos zareaguje nawet bym nic nie napisal.Poprostu myslalem ,ze moze tutaj ktos moze pomoc... Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotele Lorne La casa de don Matilde UbytovĂĄnĂ­ Guidel